Nieuws

Vers bloed bij De Jonge Wolven

16 november 2016

Een nieuwe lichting Jonge Wolven is per 1 november opgenomen in het nest van communicatie- en pr-bureau De Wolven. Zoé Déjean en Valentijn Wolff worden in de aankomende tien maanden opgeleid tot beestachtig sterke pr-professionals. Vol enthousiasme gaan zij aan de slag voor een aantal bestaande en nieuwe klanten en verdiepen zij zich verder in het vak.

De eerste Jonge Wolf, Zoé Déjean, deed naast haar studie Vrijetijdsmanagement aan de Hogeschool Inholland ervaring op als junior communicatie- en productiemedewerker bij Food Cabinet. De andere Jonge Wolf, Valentijn Wolff, liep eerder stage bij Chasing the Hihat eventproductions en was manager van restaurant l’Entrecôte et les dames, terwijl hij Communicatiewetenschappen aan de VU studeerde.

Werk aan de winkel
Bang om stil te zitten is voor de verse Jonge Wolven niet nodig, want de eerste opdrachten zijn al binnen. De trainees gaan onder andere aan de slag met pr-workshops en het social media beheer van diverse klanten. Tevens ondersteunen ze De Wolven bij projecten voor het College voor de Rechten van de Mens, Museumplein Limburg en Paco Raphael.

De Jonge Wolven
De Jonge Wolven is een initiatief van communicatie- en pr-bureau De Wolven waarbij afgestudeerde communicatietalenten met een frisse blik meewerken aan projecten bij de opdrachtgever op locatie of vanuit het Wolvennest aan de Lauriergracht in Amsterdam. Ervaren Wolven-adviseurs begeleiden de trainees gedurende 10 maanden met als doel de jonge talenten een kans te bieden om ervaring op te doen in het vak. Tevens geven De Jonge Wolven met hun nieuwsgierigheid en eagerness een boost aan de creatieve denkkracht van organisaties.

Einde bericht

MEER NIEUWS

09-01-2025

Buro Hebe luidt 2025 in met een nieuwe missie voor het onderwijs

Lees meer
07-01-2025

Kvik introduceert nieuw keukendesign Celleno

Lees meer
20-12-2024

Modeprotest in Kalverstraat: enorme berg van afgedankte kleding vraagt aandacht voor onnodige verspilling

Lees meer
12-12-2024

Onderzoek refurbed laat zien: groot deel van Nederlanders staat open voor refurbished kerstcadeaus

Lees meer
03-12-2024

Het jaar van Kvik: van nieuwe stijlvolle keukendesigns tot een allereerste meubelcollectie

Lees meer